(Sorry didn't take a picture)
Ran into Fareway quick on the way to daycare to get the little one because she likes to have fruit with every meal.
4 Apples 0.88/lb sale = 1.25
2 Bananas 0.29/lb sale = 0.30
$1.55
Hello, my name is Aimee. I have been a single parent for nine of my thirteen parenting years. I have three children, my daughter is thirteen, my son is ten, and my youngest daughter is four. I love my children and love being a mother, but some days are very hard. I love to grow things and make my money stretch as far as possible. Come join in on our boring, simple, crazy, hectic, average life!
No comments:
Post a Comment