Friday, December 18, 2009

Fareway $36.90

Image and video hosting by TinyPic

I needed a few groceries and some stuff for Christmas baking this weekend. And I had all three kids with me so I let them pick out what they wanted for supper tonight. Spagettios, oh yuck, but I got them and they wanted Jiffy Pop to eat while watching the movie we rented.

Total was $36.90

The powdered milk was 7.69, that stuff is expensive!

No comments: